Кратък фирмен профил

Лалев ООД - Карлово


Контакти

Карлово, 4300
ул. Люляк 10
тел.: 0335/95615,0896601998,032/633370
факс: 0335/95615
e-mail: lalev.ltd@gmail.com
WEB-site: http://www.lalev.eu
 

Фирмени данни


БУЛСТАТ: 160064211
ИН по ДДС: BG160064211
Фирмено дело: 3288/2006
Брой служители: 90 (2025)
Финансов резултат (хил. лв.): 6 485 (2024)
Общо приходи (хил. лв.): 21 449 (2024)
ДМА (хил. лв.): 5 140 (2024)
Капитал (лв.): 5 000
 
 
 

Отрасъл: Производство на метални конструкции и части от тях
Лицензи и сертификати:  Сертификат ISO 9001
Продукти и услуги:
Метални врати,отради,парапети,ковано желязо,метални халета,нестандартни изделия.Монтаж на изолационен панел,еталбонд.Строителна техника.
Предмет на дейност: Производство и покупка на стоки, земеделска продукция и други вещи с цел препродаване в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, търговско представителство и посредничество, комисионни, спедиционни и превозни сделки, складови сделки, лицензионни сделки, стоков контрол, сделки с интелектуална собственост, хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски, консултантски и други услуги, покупко-продажба на детски стоки, сувенири, домашни потреби, произведения на изкуството и търговия със същите, производство на изделия от метал, както и всички други дейности, незабранени от закона.
 

08.07.2022

Мандра "Ведраре" инвестира 6.6 млн. лв. в нова линия за сирене "Дунавия" Млекопреработвателната фирма "Ненко Трифонов фуудс" - собственик на мандра "Ведраре", инвестира 6.6 млн. лева във високотехнологична линия за производство на сирене "Дунавия". Проектът се финансира със собствени средства и 10-годишен кредит от ОББ и ще открие шест нови работни места, съобщиха от компанията за "Капитал". Капацитетът на линията е 2800 килограма сирене "Дунавия" на ден. Проектирането е дело на "Стебо дизайн", "Костанева" и "Ардис инженеринг". Технологичната линия е разположена в нова сграда на площ от 750 кв. метра, отговаряща на най-високите световни хигиенни стандарти. "В помещението за опаковане например имаме 13-кратен въздухообмен на час, целогодишно се подържа 50% влажност и 25 градуса температура. Въздухът се пречиства през различни групи филтри и е толкова пречистен, колкото в най-модерните операционни", коментира за "Капитал" Ненко Трифонов, съдружник и управител. В реализацията на проекта са участвали и български компании: "Лалев" , "Атаро клима", ПИМ, "Донидо", "Апекс сервиз", ИПО, "Колд", "Котев и Котев", "Изотерма-С", СИД-97, "Бетелгиус", посочват от млекопреработващата фирма. Съвместно с ОББ компанията е договорила фиксирана лихва за целия 10-годишен период на кредита. Освен това през ноември 2021 е кандидатствала за 1 млн. евро безвъзмездно финансиране на част от оборудването по Програмата за развитие на селските райони и очаква проектът да бъде разгледан в рамките на тази година.

Атаро Клима ЕООД - Пловдив Бетелгиус ООД - София Лалев ООД - Карлово Камара на професионалните оценители - София Изотерма С ООД - Пловдив Обединена българска банка АД - София ПИМ ООД - Хасково Донидо ООД - Хасково 
 

07.04.2026: Производителите на военни изделия отново имат силно присъствие,...
20.11.2024: Семейната кмпания "Лалев" ООД - Карлово за 21 г. постепенетто се...
08.07.2022: Мандра "Ведраре" инвестира 6.6 млн. лв. в нова линия за сирене...
 
Фирменият профил е посетен 651 пъти
[2026: 74, 2025: 209, 2024: 130, ... ]